MÁR A SZOLNOK CAMPUSON IS ELÉRHETŐ INGYENES SZAKMAI PROGRAMUNK KÖZÉPISKOLÁSOK SZÁMÁRA !
FELVÉTELI PONTOK AKÁR MÉG AZ AKTUÁLIS, 2024-ES FELVÉTELI ELJÁRÁSBAN IS!

1. Kompetenciafejlesztő workshop sorozat

🖇️ Az ősszel Debrecenben nagy sikerrel debütált kompetenciafejlesztő workshop sorozatunk 2024 tavaszán már elérhető a Szolnok Campuson is! Ismerkedj meg új, izgalmas gazdasági területekkel, mint a pénzügyi tudatosság, a számvitel, a turizmus, a marketing vagy a vezetés és szervezés.

👉 Olyan 9-13. osztályos középiskolás diákok jelentkezését várjuk, akik jelenleg is aktív jogviszonnyal rendelkeznek és a DE GTK-n szeretnék folytatni tanulmányaikat!
👉 A modulhoz 4 képzési alkalom tartozik, melyen kötelező a részvétel, jelenléti formában!
👉 Időpontok: Február 17, Február 24, Március 2, Március 9 (kb. 9:00-14:30)
👉 Az utolsó képzési alkalommal tesztírásra kerül a sor.

Teljesítsd sikerrel a tréningeket és a tesztet, így 20 felvételi pontot tudsz gyűjteni a DE GTK-ra történő jelentkezésed során!

Jelentkezz most, hiszen csak korlátozott számú jelentkezőt tudunk fogadni!
A jelentkezéshez szükséges motivációs levél mintaállománya ide kattintva letölthető! A motivációs levél tartalmazza miért szeretnél a programban részt venni, milyen terveid vannak a jövőre vonatkozóan stb.

🗓️ Jelentkezési határidő: február 14. éjfél. (További információ economeet@econ.unideb.hu)

👉 A részletekkel kapcsolatban a jelentkezési határidő lejárta után, legkésőbb február 9-én nyújtunk tájékoztatást!

📍 TALI A GTK-N!

👇REGISZTRÁCIÓ! 👇