Pályázhatnak azok a 9-14. évfolyamos, középiskolai diákok, akiket érdekel az egyetemi élet, szeretnek játszani, nem félnek a kihívásoktól és kreatívak!

Az IKTV-t minden évben más-más tudományterület kiemelésével, de azonos lebonyolítási struktúrában rendezzük meg. A 2024/25-as tanév őszi félévében interdiszciplináris jellegű lesz a verseny.

A versenyre 3 fős csapatok jelentkezését várjuk. A feladatok megoldása semmilyen előképzettséget nem igényel. A célunk az, hogy a megadott szakirodalom segítségével a diákok betekintést nyerjenek egy-egy tudományterületbe, így segítségükre legyünk pálya-orientációjukban.

Jelenleg nincs jelentkezési időszak, a következő tanulmányi verseny 2024 őszén kerül megrendezésre. Jelentkezéssel kapcsolatos információkért kövesd a KEEP oldalát valamint a DE GTK social media felületeit!